Aplikace, která pomáhá


Jaké znáte webové aplikace?
I když si to možná neuvědomujete, denně mnohé z nich používáte. Objednáváte se na úřady, půjčujete si knížky v knihovně, vyřizujete spoustu věcí, zkrátka cokoliv co vám umožňuje využít web na maximum, je aplikace. Klasický web vám nic z toho neumožní, jen vám umožní prohlížet obsah bez dalšího. Proto byly vyvinuty aplikace, které vám online poskytují daleko více možností. Využívají je státní instituce i firmy.

Poslední roky se nesou ve znamení zdravého životního stylu. Být zdravý a žít zdravě je velice trendy, a i to je důvod, proč se tolik lidí rozhodlo věnovat sportu a pohybu obecně. A nejvíc příznivců si našlo právě fitness. Posilování celého těla je ideální pohyb nejen pro hubnutí, ale i pro udržování kondice. I proto rostou fitness centra jako houby po dešti.

fitness muž

Mnohá fitness centra čelí velkému zájmu lidí, a tak je někdy problém se dovnitř dostat. Mnoho z nich začalo využívat online rezervační systém, který umožňuje zájemcům objednat se na vybranou lekci a nebo si třeba zjistit, kdy je v posilovně volněji. Usnadňuje to lidem plánování tréninků, a i jednotlivým lektorům tato aplikace umožňuje lépe plánovat svoje kurzy a hodiny cvičení.

fitness cvičení

Co aplikace umožňuje?
Při provozování velkého centra je ideální mít hned u vstupu třeba čtečku permanentek, která bude propojená s celým systémem. Je možné připojit i možnost využití Multisport karty, kterou dává mnoho zaměstnavatelů jako firemní benefit. Další skvělou vychytávkou je využití slev nebo sledování video lekcí. Pokud byste o rezervační systém měli zájem i do svého fitness centra, obraťte se na nás. Vytvoříme systém, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům.

Velkou výhodou je možnost si všechno bezplatně vyzkoušet online a prohlédnout si demo verzi, kde uvidíte jak může program vypadat. Vaše fitness centrum bude zase o něco lepší.