Hledáte plot?


Pozemky a domy bývají oplocené, protože si plotem lidé chrání soukromí a majetek. Díky plotu vám na pozemek už nikdo cizí nebude chodit, a budete více v klidu, protože díky tomu budete více chránit jak svůj dům, tak všechny věci. Právě vysokou bezpečností se vyznačují betonové ploty, které vypadají velmi hezky. Na trhu jsou k dostání v mnoha provedeních a kombinacích s dalšími materiály. Hledáte plot, který

  1. Nebudete muset udržovat
  2. Vypadá dobře
  3. Zvýší soukromí na vašem pozemku?

zděný plot

Pak si u nás můžete objednat betonový plot. Poskytujeme kompletní dodávku plotů od zaměření, při základy až po finální usazení dílů. Vyberte si svůj nový plot – naše betonové ploty v Plzni mohou zdobit i váš dům či zahradu. Hodí se zejména k novostavbám, ale ani u staršího domu neudělají ostudu. Máme je k dispozici v několika barvách, a kombinovat je můžete i se dřevěnými prvky.

Největší výhoda betonového plotu je jeho stálost a fakt, že se nemusí udržovat. Betonové ploty se usadí, a pokud se na nich objeví nečistoty, pak je stačí omýt vodou. Nic dalšího není potřeba. Soud si vyberete variantu v kombinaci se dřevem, pamatujte na to, že dřevo se občas musí přebrousit a přelakovat. I tak řada zákazníků tuto variantu volí, protože vypadá velmi hezky.

gabionový plot

Pokud si naše ploty objednáte, budeme muset zlikvidovat starý plot, pokud jej na pozemku máte. Poté se musí plot vyměřit, abychom kopírovali ten původní, a můžeme začít pracovat na základech. Bez nich nebude plot držet a základy je nutné vyhloubit z důvodu bezpečnosti.
Po základech přichází na řadu samotní usazování dílů, které se musí provádět za pomoci těžké techniky kvůli rozměrům a váze plotu. Samozřejmostí je možnost výběru a dodání branek či bran, které vám usnadní vstup na pozemek.
Milujete nejmodernější trendy? Zvolte gabionový plot, který je vytvořený z drátěné instrukce a sypaných kamenů.