Pozvěte vaši přítelkyni na výlet pronajatým vozem

Nemáte k dispozici vlastní vůz a chcete vyrazit s přítelkyní na vícedenní výlet? Měl by být součástí vzájemného poznávání, abyste navázali hlubší niterný vztah dvou spřízněných duší? Pak by se vám mohly hodit následující tipy:

Pronájem vozu si zajistěte včaspůjčovny aut v Praze mívají sice poměrně obsáhlý vozový park, ale máte-li s přítelkyní domluvenou nějakou akci dva týdny předem, neváhejte a rezervujte si vozidlo včas. Abyste nebyli zaskočeni, kdyby vám pozdní objednávka nevyšla.

Počasí – při plánování výletů do přírody se řiďte co nejpřesnější předpovědí počasí. Ty bývají na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu poměrně spolehlivé. Nezapomínejte, že za slunečného a teplého počasí bývají veškeré výlety a dovolené nejpoutavější.

duha nad silnicí

Kam se vypravit – hlavním mottem vašeho počínání by měl být výraz „pestrost“. Rozhodně zapomeňte na okružní cestu po hradech a zámcích – buďte kreativní a místa prokládejte s citem. Například v sobotu začínejte pronájmem vozu z pražské autopůjčovny a zamiřte na Kožovu horu u Kladna. Zavítejte pak ke sportovnímu letišti ve Velké Dobré, pokračujte do Sýkořic a Zbečna k přehradě Klíčava, k hradu Křivoklát a dále k řece Berounce do Nezabudic, k Čechovu mlýnu, do Zvíkovce a odtud do Rakovníka, k Lánské oboře a ubytování si zajistěte u rybníka Bucek. V neděli opusťte Rakovnicko a vydejte se k Máchovu jezeru, v pondělí do Jizerských hor, v úterý do Lužických hor atd.

výlet do Domažlic

Ubytování formou hvězdicového zájezdu – příliš monotónní, neměnné prostředí ubíjí kreativitu a vaše snaha o sblížení pak může vyjít naprázdno. Naplánujte si výlet tak, abyste každý den přenocovali v jiném prostředí. Podobně, jako je tomu u autokarových hvězdicových zájezdů, kdy klienti cestovní kanceláře v pondělí přespávají v Novém Jičíně, v úterý ve Štrbském Plese a ve středu v Prešově.
Výlet zakončujte večeří – optimální je, pokud se ubytujete tak, že budete mít v místě zajištěnou večeři. Bude to zároveň velmi vzrušující a budete se těšit na další dny s o to větším elánem.