Profesionální stěhováci jsou profíci každým coulem


Jak zjednoduší stěhování profi stěhovací firma odnesto.cz? Mohli bychom si to uvést na názorném příkladu stěhování na klíč.

Doprava – stěhujete se do delší vzdálenosti několika stovek kilometrů? Pak svěřte akci stěhovákům, aby šlo o stěhování na jeden zátah. Při stěhování malého objemu věcí to můžete zvládnout sami, pokud podniknete jen několik jízd třeba autem s přívěsným vozíkem, nebo s pronajatou dodávkou, ale ne každý se cítí na to řídit v hustém provozu velkou dodávku, pokud ji nikdy neřídil, anebo jet s vozíkem, který je plně naložený věcmi. Starost o dopravu si berou stěhováci plně na svá bedra, a to je velmi významná pomoc.

stěhování bytu

Nábytek – přenášet těžký starožitný nábytek nebo nábytek rozebírat a znovu jej montovat na novém místě, to je někdy skutečně zkouška pevných nervů a fyzické kondice. Ne nadarmo se o stěhování traduje, že je snad lepší vyhořet. Kromě nábytku se také stěhují chladničky, pračky, koberce a další těžké předměty, a pokud nejste na podobnou práci zvyklí, a například pracujete jen v kanceláři a z tělesného pohybu jen tu a tam jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, můžete to odnést oslabenou imunitou a onemocněním.

hra na klavír

Trezory a klavír – když jsme se zde zmínili o starožitném nábytku, který může vážit třeba i metrák, tak bychom se také mohli zmínit i o situacích, kdy mají lidé doma klavír nebo trezor. Anebo velké akvárium, hoblovku či soustruh. I toto stěhováci stěhují. A víte, kolik váží takové klavírní křídlo? Někdy i přes půl tuny, a trezor ještě víc. Někdo to zkrátka přestěhovat musí a dosud neumíme pohybovat hmotnými předměty tak, aby levitovaly. Možná, že to někdo dokáže, ale vy zřejmě ne. Nebo snad ano?

Termín stěhování – jakmile si zadáte datum, kdy proběhne stěhování, a stěhovákům oznámíte obě adresy, je to pro ně závazné, a to i tehdy, kdyby pršelo, mrzlo, anebo foukal silný vítr. Stěhováci stěhují za každého počasí a akce odpadne jen ve výjimečných situacích, například při extrémních povětrnostních událostech.