Vapování s požitkem

Nevíte, jakou si vybrat elektronickou cigaretu? Není divu. Dnes je jich na trhu takové množství, že i pro zkušené vapery je problém se v nich orientovat. A co teprve pro začátečníky, kteří s vapováním teprve začínají. Setkáte se s tolika různými pojmy, že nebudete vědět, jakou si vybrat, aby pro vás byla tou nejlepší.

vapování

Elektronické cigarety se totiž v posledních letech těší velké oblibě. Podle průzkumů lidé čím dál tím více upouští od kouření klasických cigaret a přechází na nahřívané tabákové výrobky nebo právě elektronické cigarety.

Elektronické cigarety pro vás budou to pravé, pokud máte rádi ochucené kouření. Náplně do elektronických cigaret jsou k dostání ve stovkách příchutí. Mentolové, tabákové, ovocné, žvýkačkové nebo různé sladké příchutě. Stačí si jen vybrat. Navíc, v současné době byla schválena novela zákona, který zakazuje prodej náplní do zařízení pro nahřívané tabákové výrobky. Takže elektronické cigarety budou jediným způsobem, jak si můžete legálně zakouřit i něco ochuceného.

vapování

Velkým kritériem při výběru je to, jakým způsobem chcete z cigarety potahovat. Vapovat můžete stylem DL nebo MTL. Při vapování DL, které je zkratkou pro „Direct to Lung“, vdechuje vaper páru z cigarety přímo do plic a v podstatě ji tedy nešlukuje. Takové vapování provozují spíše zkušenější vapeři. Daleko více rozšířené je vapování MTL, neboli „Mouth to Lung“. To znamená, že vapujete do pusy a poté páru vtáhnete do plic. Tento styl je velmi podobný tomu, jak kouříte klasické papírové cigarety.

Pokud máte v oblibě vapování MTL, můžeme vám doporučit model Voopoo Drag X Pod e-cigo.cz. Tato malá, kompaktní elektronická cigareta přesně padne do vaší ruky a můžete si pomocí ní vychutnat ten nejlepší zážitek z MTL vapování. Potěší vás i externí baterie nebo možnost naplnit ji až téměř 5 ml liquidu.