Vaše finance budou v bezpečí


Nechcete přicházet o hodnotu svých peněz?
Všichni víme, že z našich peněz nám pravidelně ukrajuje inflace. Jediný způsob jak svoje peníze ochránit je jen investice. Investic je velké množství, některé jsou velmi rizikové a některé jsou poměrně bezpečné. Mezi rizikovější patří dluhopisy a akcie a mezi stálejší můžeme zařadit zlato, drahé kovy obecně a například nemovitosti. Máte nějaké peníze navíc, které můžete investovat? A co právě do nemovitostí?

dubrovnik chorvatsko

Nejvíc lidí investuje do bytů. V posledních letech rapidně vzrostl počet lidí, kteří si koupili investiční byt, který pronajímají. Díky tomu mají pasivní příjem, který se do rodinného rozpočtu rozhodně hodí. Pokud uvažujete o tom, že i vy investujete do nemovitostí, můžete zvolit tuzemské nemovitosti a nebo zahraniční. Právě ty zahraniční jsou velmi vyhledávané. V zahraničí máte víc možností a samozřejmě vyšší ceny za pronájem.

Kde nemovitost koupit?
Jezdíte rádi do Chorvatska? A co si koupit nemovitost právě tady? Mnoho realitních kanceláří nabízí prodej domu v Chorvatsku u moře. Je to skvělá možnost jak si pořídit vlastní byt v novostavbě kousek od moře. V moha městech probíhá výstavba apartmánů, kde najdete všechno pro komfortní bydlení u pláže. Byty jsou moderní, jsou vybaveny klimatizací i venkovními žaluziemi, takže horké letní dny tady zvládnete v pohodě.

split chorvatsko

Můžete byt pronajímat turistům během letní dovolenkové sezony a nebo svůj byt můžete využívat sami na pobyt během své dovolené. Je na vás jak svůj byt v zahraničí využijete, ale jeho koupě rozhodně nebudete litovat. Investujte do nemovitosti, protože ty si svou hodnotu drží velmi stabilně. Každá kvalitní realitní kancelář vás provede celým procesem nákupu a poskytne vám komplexní poradenství a služby. Najděte svůj zahraniční byt u pláže, který vám zvýší rodinný příjem už napořád.