Zažijte dobrodružné noční stěhování s dodávkou

Máte rádi dobrodružství se šťastným koncem, kdy máte po celou dobu přehled o tom, co děláte, a na co máte přímý vliv? Mnoho sportovních aktivit toto neumožňuje, protože buď to bývá nuda, anebo si zvednete adrenalin, ale s nejistým výsledkem a mnohdy i s velkým rizikem. Například splouvat divoké peřeje za vyššího stavu vody anebo zorganizovat horolezeckou výpravu je natolik nebezpečné, že nemáte tušení, jak to dopadne.

večerní Praha

Máme pro vás lepší tip. Zorganizujte vlastní stěhování v noci a s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze 6. Co vás na takové akci čeká, a jak to může probíhat?

Klidné dobrodružství s dobrým koncem – noční průjezd dodávkou Prahou bude dobrodružný v tom, že budou silnice jen vaše, tedy téměř jen vaše, protože se tu a tam alespoň nějaký vůz objeví, například taxík nebo vozidla městské policie. Dvě hodiny po půlnoci je tu taková pohoda, že se vyplatí trasu alespoň o pár kilometrů prodloužit a prohlédnout si měst z některých zajímavých vyhlídek, například z Nebušic, z Reinerovy vyhlídky v Řepích, z vyhlídky Na Kalvárii v Motole, na vyhlídce Waltrovka v Jinonicích, anebo z Letenských sadů směrem na Staré město a pražské mosty.

stěhování v Praze

Klid od lidí – stěhování může být nepříjemné i proto, že jste ihned středem pozornosti, a mohou si vás „dobírat“ zvědaví sousedé. Budou vás zdržovat anebo vám za něco vynadají a konfliktní situace s lidmi na chodníku či přímo v domě berou energii a vy se pak cítíte mizerně. Takováto setkání vás mohou natolik vykolejit, že způsobíte dopravní nehodu. Na noční akci se vám toto nemůže stát, tedy pod podmínkou, že se chováte tiše a nikoho nevzbudíte.

Ušetříte za stěhováky – stěhovací firma vám naúčtuje i výnos do patra a počítejte s tím, že vás to bude stát pěkných pár tisíc. Pronájem dodávky vyjde výrazně levněji a navíc si svůj čas zorganizujete po svém. Nemusíte spěchat, pokud si pronajmete vůz na celý víkend a stěhování lze pak spojit i s odreagováním a krátkým výletem. Jestliže vás zaujal noční pohled na osvětlenou Prahu, pak by se vám mohl zalíbit o výhled z některé mimopražské rozhledny, například za Kladnem na Kožově hoře, Vysoký vrch v Kyšicích, Velká Buková u Křivoklátu nebo Lhotka u Berouna.